Mob(WhatsApp) +37122021912 +37128452744 E-pasts: kamsal@latnet.lv
Latviešu
Valoda: Latviešu
Mob(WhatsApp) +37122021912 +37128452744 E-pasts: kamsal@latnet.lv

Keramogranīts Atlas Plan (Itālija)

keramogranīts Atlas Plan
Atlas Plan keramogranīts (Itālija) jau ir pieejams mūsu noliktavā! Tas ir lielisks materiāls virtuves un vannas istabas galda virsmām, palodzēm, kāpnēm, sienu apšuvumam un daudz kam citam gan iekštelpās, gan ārā!

ATLAS PLAN KERAMOGRANĪTA PRIEKŠROCĪBAS - IDEĀLS LĪDZSVARS STARP TEHNOLOĢIJU UN ESTĒTIKU

Kāpēc keramogranīts?

Keramogranīts ir materiāls ar izcilām tehniskām un veiktspējas īpašībām, kas padara to ļoti drošu, higiēnisku, viegli tīrāmu un kopjamu, izturīgu pret skrāpējumiem, liecēm un lielām slodzēm. Turklāt tas ir izturīgs un videi draudzīgs materiāls.
Ar savu neparasto estētisko daudzpusību Atlas Plan keramogranīta plātnes ir ideāls risinājums visu veidu dzīvojamām, komerciālām un sabiedriskām telpām gan iekštelpās, gan ārā.

Keramogranīta izstrādājumiem ir blīva un neporaina virsma. Šī funkcija padara materiālu ļoti drošu un higiēnisku, ļaujot to izmantot saskarē ar pārtiku.

Drošs un izturīgs pret augstām temperatūrām un to atšķirībām!

Keramogranīta plātnes neuzsūc toksiskas un kairinošas vielas, iztur augstas temperatūras un to atšķirības.

Keramogranīta virsmas ir viegli kopjamas: tās neuztur netīrumus un ir viegli notīrāmas ar mitru drānu un siltu ūdeni, bez īpašas impregnēšanas, vaskošanas vai pulēšanas.

Keramogranīta plātnes nesatur gaistošos organiskos savienojumus (GOS), kas ir potenciāli toksiski cilvēkiem un videi. Turklāt tie nesatur formaldehīdu, kas ir viens no visbiežāk sastopamajiem piesārņotājiem mājās, un nesatur PVC, plastmasu vai naftas atvasinājumus.

 Keramogranīta virsmas ir necaurlaidīgas pret ērcēm, baktērijām, sēnītēm, pelējumu un citiem kairinātājiem. Tāpēc tie ir ideāls risinājums telpu projektēšanai, kurās nepieciešams ļoti augsts higiēnas līmenis.

Keramogranīta flīzes ir izturīgas pret mitrumu un nepūst, tāpēc tās ir izrādījušies drošākais risinājums vietās ar augstu mitruma līmeni, piemēram, vannas istabās, virtuvēs, balkonos, verandās, iekšpagalmos, celiņos, vannās un baseinos. Iztur pat viszemākās temperatūras, neradot materiāla plaisāšanas vai atslāņošanās risku. Turklāt keramogranīta plātnes nelokās un nelūzt temperatūras izmaiņu ietekmē, tāpēc tās var izmantot stiprai atmosfēras ietekmei pakļautās vietās, piemēram, ēku ārsienām vai ventilējamām fasādēm.

Keramogranīta izstrādājumi nesatur nekāda veida plastmasu vai organiskas vielas un ir inerti, pakļaujoties augstām temperatūrām. Tāpēc tas ir pilnīgi nedegoššs, tāpēc to nesabojā aizdedzinātas cigaretes, ogles, verdoši šķidrumi vai liesmas. Keramogranīta plātnes nav ugunsbīstamas, tāpēc tās nedeg. Ugunsgrēka gadījumā tie nedeg un neizdala toksiskas vielas, bet, gluži pretēji, ierobežo liesmas izplatīšanos, tādējādi atvieglojot evakuāciju un dzēšanu.

Atlas Plan keramogranīta plātnes ir NSF sertificētas produkcija, un tāpēc ir ideāli piemērotas drošai lietošanai gan mājās, gan ēdināšanas nozarē.

Keramogranītam ir lieliski stiprības un virsmas cietības rādītāji, kas padara pārklājumus izturīgus pret nodilumu, skrāpējumiem un gandrīz visām fiziskām un mehāniskām ietekmēm.

Keramogranīta augstā izturība padara to izturīgu pret skrāpējumiem un normālu nodilumu. Tāpēc tas ir ideāli piemērots izmantošanai intensīvas satiksmes vietās, piemēram, virtuves un vannas istabas galda virsmās, kā arī viesmīlības sektorā, piemēram, bāros un restorānos.

Atlas Plan keramogranīta pārklājumi ir izturīgi pret ķimikātiem un nezaudē krāsu.

Keramogranīta pārklājumi neaptraipa un nemaina krāsu pat tad, ja tie pastāvīgi tiek pakļauti tiešiem saules stariem vai atmosfēras piesārņotājiem. Sakarā ar šo tie ir lieliski piemēroti lietošanai ārpus telpām!

Atlas Plan keramogranīts ir ideāls materiāls jebkuras telpas dekorēšanai gan iekštelpās, gan ārā.

Apskatīt keramogranīta plākšņu paraugus un pasūtīt sev vajadzīgā produkta izgatavošanu jau šobrīd var mūsu salonos

Mob.(WhatsApp): +371 22021912 +371 28452744 E-pasts: kamsal@latnet.lv kamsalriga@inbox.lv

Izgatavošana

Keramogranīts ir mūsdienīgs mākslīgais materiāls, ko ražo plātņu veidā. Keramogranīta ražošana ir augsto tehnoloģiju process, kas sastāv no četriem posmiem: mīcīšanas, presēšanas, apdedzināšanas un virsmas apstrādes.
-Mīcīšanas. Keramogranīta izstrādājumu ražošanā kaolīna mālu sajauc ar laukšpatu, kvarcu un minerālvielām. Lai keramogranīta plāksnēm piešķirtu vēlamo krāsu, neapstrādātajai masai pievieno minerālpigmentus. Tādējādi krāsa tiek sadalīta pa visu keramogranīta plātnes biezumu, piešķirot tai viendabīgu struktūru. Atkarībā no porcelāna keramikas ražošanā izmantotajiem pigmentiem iespējama visdažādākā krāsu un rakstu dažādība.
-Presēšana. Keramikas granīta plātņu presēšanas process notiek zem augsta spiediena - līdz 400-600 kg/cm2. Ar šādu spiedienu neapstrādātas masas iekšpusē nav poru un tukšumu, un izejmateriāla daļiņas tiek rūpīgi saspiestas.
-Apdedzināšana. Tas fiksē un uzlabo presēšanas laikā iegūtās pusfabrikāta īpašības. Keramikas granīta plātņu apdedzināšana tiek veikta krāsnī temperatūrā līdz 1300 C. Šajā temperatūrā materiāla iekšienē notiek komponentu pārkristalizācija, un tie veido "stiklainu" monolītu. Keramikas granīta izstrādājumi kļūst viendabīgi, īpaši izturīgi un noturīgi pret dažādām ietekmēm.


Atkarībā no virsmas apstrādes veida izšķir šādus keramikas granīta veidus:
- pulēts keramikas granīts - pāri pilnai pulēšanas stadijai - spožums 80%;
- nepietiekami pulēts - nav pilnībā pulēts - spožs 20%;
- matēts keramikas granīts - izturējis tikai slīpēšanas stadiju ar "rupjāku" abrazīvo materiālu;
- glazēts keramikas granīts - neslīpēts, pārklāts ar speciālu glazūru.
Glazūra atstāj porcelāna keramikas izstrādājumus raupju, neslīdīgu un vienlaikus aizsargā to virsmu no eļļas traipiem un netīrumiem.
Akmens virsmas izgatavošana no keramogranīta (Atlas Plan, Itālija) - kvalitatīva un ilgtspējīga izvēle jūsu mājai! Mūsu uzņēmums piedāvā plašu keramogranīta virsmu izvēli, kas piemērotas gan virtuvēm, gan vannas istabām. Izgatavojam virsmas pēc pasūtījuma, tādējādi nodrošinot individuālu pieeju katrai klienta vajadzībai. Uzticamība, profesionālisms un kvalitāte - tas ir mūsu uzņēmuma pamatprincips. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par akmens virsmu izgatavošanas iespējām no keramogranīta!

Akmeņu varianti
Keramogranīts Atlas Plan
Keramogranīts Atlas Plan
Keramogranīts Atlas Plan
Keramogranīts Atlas Plan
Keramogranīts Atlas Plan
Keramogranīts Atlas Plan
Keramogranīts Atlas Plan
Keramogranīts Atlas Plan
Keramogranīts Atlas Plan
Keramogranīts Atlas Plan
Keramogranīts Atlas Plan

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par akmens virsmu izgatavošanas iespējām no keramogranīta!

Obligāts
Obligāts
Obligāts
Obligāts