Tālr. +37167914116
Latviešu
Valoda: Latviešu
Tālr. +37167914116

Keramogranīts Atlas Plan (Itālija)

keramogranīts Atlas Plan
Atlas Plan keramogranīts (Itālija) jau ir pieejams mūsu noliktavā! Tas ir lielisks materiāls virtuves un vannas istabas galda virsmām, palodzēm, kāpnēm, sienu apšuvumam un daudz kam citam gan iekštelpās, gan ārā!

ATLAS PLAN KERAMOGRANĪTA PRIEKŠROCĪBAS - IDEĀLS LĪDZSVARS STARP TEHNOLOĢIJU UN ESTĒTIKU

Kāpēc keramogranīts?

Keramogranīts ir materiāls ar izcilām tehniskām un veiktspējas īpašībām, kas padara to ļoti drošu, higiēnisku, viegli tīrāmu un kopjamu, izturīgu pret skrāpējumiem, liecēm un lielām slodzēm. Turklāt tas ir izturīgs un videi draudzīgs materiāls.
Ar savu neparasto estētisko daudzpusību Atlas Plan keramogranīta plātnes ir ideāls risinājums visu veidu dzīvojamām, komerciālām un sabiedriskām telpām gan iekštelpās, gan ārā.

Keramogranīta izstrādājumiem ir blīva un neporaina virsma. Šī funkcija padara materiālu ļoti drošu un higiēnisku, ļaujot to izmantot saskarē ar pārtiku.

Drošs un izturīgs pret augstām temperatūrām un to atšķirībām!

Keramogranīta plātnes neuzsūc toksiskas un kairinošas vielas, iztur augstas temperatūras un to atšķirības.

Keramogranīta virsmas ir viegli kopjamas: tās neuztur netīrumus un ir viegli notīrāmas ar mitru drānu un siltu ūdeni, bez īpašas impregnēšanas, vaskošanas vai pulēšanas.

Keramogranīta plātnes nesatur gaistošos organiskos savienojumus (GOS), kas ir potenciāli toksiski cilvēkiem un videi. Turklāt tie nesatur formaldehīdu, kas ir viens no visbiežāk sastopamajiem piesārņotājiem mājās, un nesatur PVC, plastmasu vai naftas atvasinājumus.

 Keramogranīta virsmas ir necaurlaidīgas pret ērcēm, baktērijām, sēnītēm, pelējumu un citiem kairinātājiem. Tāpēc tie ir ideāls risinājums telpu projektēšanai, kurās nepieciešams ļoti augsts higiēnas līmenis.

Keramogranīta flīzes ir izturīgas pret mitrumu un nepūst, tāpēc tās ir izrādījušies drošākais risinājums vietās ar augstu mitruma līmeni, piemēram, vannas istabās, virtuvēs, balkonos, verandās, iekšpagalmos, celiņos, vannās un baseinos. Iztur pat viszemākās temperatūras, neradot materiāla plaisāšanas vai atslāņošanās risku. Turklāt keramogranīta plātnes nelokās un nelūzt temperatūras izmaiņu ietekmē, tāpēc tās var izmantot stiprai atmosfēras ietekmei pakļautās vietās, piemēram, ēku ārsienām vai ventilējamām fasādēm.

Keramogranīta izstrādājumi nesatur nekāda veida plastmasu vai organiskas vielas un ir inerti, pakļaujoties augstām temperatūrām. Tāpēc tas ir pilnīgi nedegoššs, tāpēc to nesabojā aizdedzinātas cigaretes, ogles, verdoši šķidrumi vai liesmas. Keramogranīta plātnes nav ugunsbīstamas, tāpēc tās nedeg. Ugunsgrēka gadījumā tie nedeg un neizdala toksiskas vielas, bet, gluži pretēji, ierobežo liesmas izplatīšanos, tādējādi atvieglojot evakuāciju un dzēšanu.

Atlas Plan keramogranīta plātnes ir NSF sertificētas produkcija, un tāpēc ir ideāli piemērotas drošai lietošanai gan mājās, gan ēdināšanas nozarē.

Keramogranītam ir lieliski stiprības un virsmas cietības rādītāji, kas padara pārklājumus izturīgus pret nodilumu, skrāpējumiem un gandrīz visām fiziskām un mehāniskām ietekmēm.

Keramogranīta augstā izturība padara to izturīgu pret skrāpējumiem un normālu nodilumu. Tāpēc tas ir ideāli piemērots izmantošanai intensīvas satiksmes vietās, piemēram, virtuves un vannas istabas galda virsmās, kā arī viesmīlības sektorā, piemēram, bāros un restorānos.

Atlas Plan keramogranīta pārklājumi ir izturīgi pret ķimikātiem un nezaudē krāsu.

Keramogranīta pārklājumi neaptraipa un nemaina krāsu pat tad, ja tie pastāvīgi tiek pakļauti tiešiem saules stariem vai atmosfēras piesārņotājiem. Sakarā ar šo tie ir lieliski piemēroti lietošanai ārpus telpām!

Atlas Plan keramogranīts ir ideāls materiāls jebkuras telpas dekorēšanai gan iekštelpās, gan ārā.

Apskatīt keramogranīta plākšņu paraugus un pasūtīt sev vajadzīgā produkta izgatavošanu jau šobrīd var mūsu salonos

Tālrunis:+371 22431743 (WhatsApp, Viber)