Mob(WhatsApp) +37122021912 +37128452744 E-pasts: kamsal@latnet.lv
Latviešu
Valoda: Latviešu
Mob(WhatsApp) +37122021912 +37128452744 E-pasts: kamsal@latnet.lv
Akmens virsmas virtuvēm, vanasistabām, grīdām, kāpnēm utm. Sākot no 80 eiro m2 (loksnē) no mākslīgā akmeņa Technistone (Čehija), materials ir uz vietas mūsu noliktavā (4000 m2) Piņķos.

Pasūtiet virtuves virsmu no dabīgā vai mākslīga akmeņa pie mums un mēs izgatavosim Jūsu virsmu izmantotjot modernākās multifunkcionālās tehnoloģijas un vairak ka 25 gadu pieredzi.
Dabīgā akmens virsmas ir ilgadīgas un unikālas ar savu dabu un neatkartojamību.
Makslīgais akmens – izturīgs, viendabīgs materials bez porām un daudzu krāsu gammu un toņkārtu izvēles iespējām. Izturīgs pret sitieniem un skrapējumiem, praktisks ar vieglu kopšanu.
Nepalaidiet garām iespēju, materiāla daudzums par īpašu cenu ir ierobežots.
Projektējam, ražojam, piegādājam un uzstādam.
Mūsu kompanija strādā akmens apstrādē kopš 1991. Gada un pateicoties uzkrātai pieredzei mēs varam garantēt lielisku kvalitāti un pievilcīgas cenas gan materiāliem gan apstrādei.   
Zvaniet un brauciet apskatīt materiālus mūsu salonos Piņķos (Jūrmalas iela 3 b ) un Rīgā (Cēsu ielā 30 ).
Jaunums! Mākslīgs akmens Crystal Calacatta Amnis-L TechniStone (Čehija) ar biezumu 20 mm., Maksa par 1 kv.m. tikai 180 eiro ar pvn (plāksne)????. Nāc uz mūsu noliktavu Piņķos, lai apskatītu akmeni un saņemtu izdevīgu piedāvājumu virtuves, vannas istabas galda virsmu izgatavošanai! Jūrmalas iela 3b, p/n Piņķi, Babītes pag., Rīgas raj., LV-2107 Talr.: +371 67914116 +371 22021912 (WhatsApp) Vai uz salonu Rīgā - Cēsu ielā 30 Mob.(WhatsApp) 28452744

Šie materiāli ir uz vietas

Firma ‘’Baltijas Dolomīts’’ no noliktavas Piņķos (Rīgas rajons) piedāvā dažādus veidu un krāsu augstvērtīga kvarca izstrādājumus par ļoti izdevīgam cenām, sākot no 80 eiro par  m2  (tirgus cena 160-200 eiro )

Pasūtīt materiālu un arī apstrādi ar augstvērtīgām Itālijā vai Vācija ražotam iekārtam ( http://www.akmenssalons.lv/lv/ra%C5%BEo%C5%A1ana )Jūs varēsiet mūsu salonos -  

KAMĪNU SALONS
Jūrmalas iela 3b, p/n Piņķi, Babītes pag.,
Rīgas raj., LV-2107
Tālr.: +371 67914116
KAMĪNU SALONS
Cēsu iela 30, Rīga
Mob.(WhatsApp) 28452744
E-mail: kamsal@latnet.lv kamsalriga@inbox.lv

KAS IR TEHNISTOUNS?
Tehnistouns® - ir augstvērtīgi kvarca pārklājumi, kas izgatavoti no dabas materiāla (kvarca) izmantojot ultramūsdienīgas maisīšanas  un presēšanas tehnoloģijas. Pateicoties savām unikālajām īpašībām Tehnistouns® atbilst visām mūsdienu mājsaimniecības prasībām. Materiāls Tehnistouns® presējas starp plāksnēm, kas pēc tam tiek pārstrādātas nepieciešamajos produktos. Mēs piedāvājam plašu mūsu materiālu izmantošanas spektru ne tikai mājas interjeriem un āra noformēšanai, bet arī komerciālajās paltībām
.
Noble Kolekcija
Noble Kolekcija ir ideāls 21-gadsimta dabas un tehnoloģiju apkopojums un sasniegums. Kolekcija ir sākums jaunās paaudzes marmora rakstos ar īpašu mākslīgā akmens raksturojumu.  Mūsu inovatīvās krāsas ir koncentrētas uz ļoti skaistas, īpaši dziļas pelēkās un brūnās nokrāsas, lai sasniegtu īstu 3D efektu. Kā arī Cēlā Kolekcija ir parādīta burvīgos baltos, bēšos un brūnos toņos ar maigiem un elegantām pelēkās vai melnās krāsas līnijām, kas piedod īpašu nobeigtības sajūtu.

Apskatīties visus  Noble Kolekcijas toņus...


Starlight Kolekcija
Tai ir netradicionāls dizains, kas ļauj apvienot augsti tehnoloģiskus produktus ar tradicionālajiem materiāliem. Glancētais, mirguļojošais pārklājums tiek pasvītrots ar spoguļa ielaidumiem. Zvaigžņu Kolekcijai ir struktūra, kas izgaismo Jūsu interjeru, kā arī palielina jebkuru platību.Zvaigžņu Kolekcija ir ļoti populāra un bieži tiek izmantota galda pārklājumu virsmām, flīzēm, kāpnēm un pēdējā laikā ir nostiprinājusi savas pozīcijas arī komerciālajos projektos.

Apskatīties visus  Starlight Kolekcijas toņus...


Harmonia Kolekcija
Iedvesmojusies no visskaistākajām kalnu šķirnēm no visas pasaules, šī kolekcija iedvesmo jaunai dzīvei dabas komponentus , tādus kā- smilšakmens, mergels  un marmors. Nosaukums Harmonija runā pati par sevi, tā ir kolekcija, kas rada ap sevi miera atmosfēru un noslēgšanās sajūtu no ārpasaules. Visi produkti un materiāli atbilst augstas izturības prasībām, ir apveltītas ar zemu mitruma uzsūkšanās īpašībām un toņu saskaņošanu, saglabājot dabas materiālu burvestību. Bagātīga krāsu gamma ar maigu graudainu struktūru iespaido ar savu izsmalcinātību un vieglumu.  

Apskatīties visus  Harmonia Kolekcijas toņus...
Essential Kolekcija
Galvenā kolekcija apvieno sevī materiālus ar kristāla, smilšu un spoguļa ielaidumiem.  Krāsu gammā ir iekļautas nokrāsas sākot no sniegbaltas līdz dziļi melnai. Kristāla materiāli tiek izgatavoti no vienas no cietākajiem materiāliem- puscaurspīdīgā vai cita augstvērtīga dabas kvarca, kas tiek importēts no dažādām pasaules malām, kas nodarbojas ar kvarca izgatavošanu. Produkti ar tirdzniecības marka Gobi un Elegants ir tapuši no izšķirota silīcija smiltīm un to īpašās raksturīgās iezīmes ir izsmalcinātība pārklājuma līnijā.  Tipiskākais šī produkta raksturojums ir izturīga struktūra ar redzamiem spoguļa ielaidumiem, kas apvieno sevī skaitumu , funkcionalitāti, rezistenci un protams arī patīkamu dizainu.

Apskatīties visus  Essential Kolekcijas toņus...


Rustic Kolekcija
Ko Jūs iegūsiet, kad apvienosiet dabisko augstas izturības granītu ar praktisku ūdens noturīgu pārklājumu? Dabas dotās īpašības tiek pastiprinātas. Pateicoties granīta un silīcija smilšu dabiskajām īpašībām tādi pārklājumi ir ļoti praktiski, kā arī izskatās ļoti eleganti, tie apvieno sevī spēku un stilīgu dizainu.

Apskatīties visus  Rustic Kolekcijas toņus...Iespējamie Tehnistouns® materiālu izmantošanas mērķi

Virtuves galda virsmas
Bāra letes
Sienas flīzes
Tualetes galdiņi
Grīdas flīzes
Palodzes
Kāpnes, pakāpieni
Galdi
Flīzes kamīnam
Dekorēšana
Fasādes
Puķu podi.

Tehnistouns® virtuves
Virtuves galda virsmas Tehnistouns® ir apveltītas ar augstu izturību pret virtuves nažu skrāpēšanos, augstām temperatūrām gatavojot ēdienu, skābju, piemēram citrona sulas vai etiķa iedarbības. Jūs mierīgi varat griezt produktus un klapēt gaļu tieši uz galda virsmas pārklājuma, nebaidoties to sabojāt.

Tehnistouns® Vannas istabas
Tehnistouns® materiāli, kas tiek izmantoti vannas istabās ir ļoti uzticami. Lietojiet tos un priecājaties par uzglabāšanas plauktiem, grīdas un sienas flīzēm, kas ir noturīgi pret skrāpējumiem un citiem mehāniskiem bojājumiem, kā arī noturīgi pret izbalēšanu izmantojot mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļus.

Tehnistouns® kamīnu apdare
Kamīna apdare piedos interjeram Jūsu mājā nobeigtu izskatu. Tehnistouns® pārklājums noteikti iederēsies gan mūsdienīgam, gan tradicionālam interjeram, kā arī palīdzēs padarīt pat visparastāko kamīnu īpašu un unikālu, bet galvenais labums no Tehnistouns® apdares protams ka ir ugunsdrošība.

Tehnistouns® kāpnes
Akcentējat kāpnes savā interjerā! Tehnistouns® izgatavo plātnes līdz pat 3m garumā, kas dos iespēju tās izmantot arī lielām, platām kāpnēm un to apdarei. Daudz vienkāršāk ir darboties ar lielu materiāla laukumu, nekā ar daudz mazām daļām.

Tehnistouns® flīzes
Flīzes no Tehnistouns® materiāla ir paredzētas izmantošanai tikai iekštelpās. Ražošanas process un izejmateriāli, kas tiek izmantoti izgatavojot flīzes dod daudz zemāku mitruma  uzsūkšanās līmeni. Keramikas un dabiskā akmens izmantošanas nosacījumi ļoti atšķiras.

Flīzes var apvienot ar vairums grīdas apsildes sistēmām.

Flīžu izmēri:

30 x 30 мм
30 x 60 мм
60 x 60 мм

Flīžu biezums:

10 мм
12 мм
Lai iegūtu papildus informāciju par mūsu speciālajām virsmām un noskaidrotu nepieciešamos izmērus, lūdzu, griežaties pie Tehnistouns® pārstāvjiem.
Jūrmalas iela 3b, p/n Piņķi. Talr.: +371 67914116 +371 22021912 (WhatsApp) Vai uz salonu Rīgā - Cēsu ielā 30 Mob.(WhatsApp) 28452744