Tālr. +37167914116
Latviešu
Valoda: Latviešu
Tālr. +37167914116

                                                                         Ražošana

​​

Mūsu tehnoloģiski attīstīta struktūra ļauj uzņēmumam reaģēt uz strauji pieaugošā tirgū  granīta un marmora apstrādes pieprasījumu.  Augsti kvalificēti darbinieki nodrošina piemērotu progresīvo tehnoloģiju granīta un marmora moderno attīstību apstrādē. Tiek izmantoti moderni, droši un tehniski risinājumi, kas ļauj kvalitatīvi apstrādāt dabīgo akmeni.

Sabiedrība Baltijas Dolomīts izmanto visus resursus un dara visu iespējamo, lai nodrošinātu augstas kvalitātes produkciju. Jau varākus gadus esam panākuši, ka darba apjomi un kvalitāte pilnībā atbilst patērētāju prasībām. Katrs kurš uzsāks sadarbību ar mums iegūs sabiedrības Baltijas Dolomīts personā uzticamu biznesa parneri, kas nodrošinās augstvērtīgu kvalitāti un nemainīgu servisu atbilstošu ikviena prasībām.  Precizitāti, augstu kvalitāti, uzticamību un inovācijas -  tās ir īpašības, kas atšķir mūsu produktu kvalitāti, mēs to sniedzam un nodrošinam ne tikai patreiz, bet arī to norošināsim nākotnē.

Akmens apstrāde ir sarežģīts process, kas sevī ietver vairāku etapu darbus, kas ietver akmens bloku zāģēšanu, lai izceltu dabiskā akmens formu un struktūru, akmens malu apstrādi, akmens virsmas apstrādi, kā rezultātā akmens, iegūst vajadzīgo formu un struktūru.

Marmora, granīta plāksnes griešana, kā arī oniksa un travertīna apstrāde  tiek nodrošināta ar pusauomātiskām iekārtām un frēzēšanas darba galdiem. Ir iespējams dažādas apstrādes akmens virsmām – pulēta, slīpēta , matēta, apstrādāta ar uguni,   antiķēta un skaldīta faktūra, kas ļaus piemeklēt jūsu dizainam un vajadzībām atbilstošāko apstrādes veidu. Arī redzamās malas profilu daudzveidība, ļoti plaši izmanto kamīna apdares, kāpnes, galda virsmu, palodžu ražošanā, ļauj izveidot idividuālu un katram tīkamu akmens izstrādājumu, pēc vajadzīgiem izmēriem un formām.

Dabīgā akmens armēšanas pielietošana mums ļauj marmorā vai granītā veidot pēc izskata smalkas un trauslas detaļas, kas ir izturīgas un drošas eksplotācijā.Arī  akmens līmēšana rod iespēju no plāna akmens, veidot šķietamu masīvu ar dažādu profilu apstrādi, kofigurāciju un dabīgā akmens krāsu daudzveidības kontrastumu dažādās kombinācijās.

Kolonna vai vāze no marmora, oniksa vai granīta – elagans dekors jūsu mājā, tiek veidots no masīva akmens, ar rotēšanas metodēm uz pusautomātiskām virpām.

Padziļināšana un caurumi marmorā un granītā- izmantojam dimanta instrumentus urbšanai, kā arī ar tiem veidojam dekoratīvās rievas vai dekoratīvos rakstus dabīgā akmeni

                 Sazināties ar mums

Obligāts
Obligāts
Obligāts
Obligāts